Beykoz Asansör Şirketleri

İstanbul Beykoz Asansör Şirketleri

Beykoz Asansor Olarak kurulan, kurulduğumuz tarihten itibaren bu yana inşaat sektöründe,teknolojik gelişmenin getirdiği asansör, yedek parça sektörüne hizmet veren kuruluşumuz,imalat ve montaj aşamasında gelişen teknolojiyi takip ederek ,kalite,sağlamlık ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiştir.
Ve bugün gelişmekte olan ülkemizde siz sayın müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

 

Kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun asansör, montajı dikkatli yapılmadığı takdirde kısa bir süre içinde görevini aksatan verimsiz bir makine durumuna düşmekten kurtulamaz. Sık sık ortaya çıkan ve temelde montaj hatalarından kaynaklanan arızaları tespit etmek, onarmak kullanıcı için de, imalatı yapan firmalar için de maddi ve manevi açıdan kronik bir yük haline gelir. Halbuki, iyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş ve itinayla monte edilmiş bir asansörün periyodik bakımları da zamanında yapıldığı takdirde düzgün çalışmaması için hiçbir sebep yoktur. Bu gerçeğin farkında olan firmamız montaj aşamasında da işe en üst düzeyde özen gösterir. Uzay Asansör, iş bitimine kadar kendisine tanınan süreyi iyi değerlendirir ve montajın her evresinde gerekli kontrol ve denemeleri yaparak bir sonraki evreye sorunsuz bir şekilde geçmeyi kendisine görev bilir. Bu çalışma mantığı sayesinde asansörlerin teslimi çoğu zaman sözleşmede belirtilen süreden çok önce yapılabilmekte ve ortaya temiz ve sorunsuz bir iş çıkarılabilmektedir. Asansör şantiyesi ülkenin neresinde olursa olsun montaj, gereken sıklıklarda yetkili mühendisler tarafından kontrol edilir, varsa işi aksatan sebepler incelenir ve bu sebeplerin zamanında bertaraf edilmesi için gereken her türlü önlem alınır.
Asansörler kullanıldıkları mekana göre kimi zaman günde 24 saat kesintisiz hizmet vermek zorunda olan araçlardır. Bu kadar yoğun bir tempo, mutlaktır ki asansörün binlerce bileşeninden birkaç tanesinde zaman içinde (ki bu çoğu zaman asansöre en çok ihtiyaç duyulan anlara denk gelir) su koyvermeye yol açacaktır. Bu zamansız su koyvermelerin önüne geçebilmek için yapılması gereken çok basit bir işlem vardır.
Periyodik bakım:

Beykoz Asansör Şirketleri müşterilerine teslim etmiş olduğu asansörlere sırtını dönmez. Garanti süresi boyunca her türlü bakımını uygun takvim ve ücretlerde bakım anlaşmaları sunar.
Periyodik bakım işlemlerine rağmen kullanıcı hatası ve benzeri durumlar sonucu ortaya çıkabilecek her türlü arıza ve şikayette olabilecek en kısa zamanda ehil çalışanlarıyla hizmetinizde olur.

 

Beykoz Asansör ŞirketleriSalih
00

Leave a Reply

Bu internet sayfası Asansör Firması üyesidir.

Bu Web Sayfa Tasarım Tarafından Yapılmıştır.