Çatalca Asansör Şirketleri

İstanbul Çatalca Asansör Şirketleri

Asansörünüzü üzmeyin !

Firmamız; 2012 yılında, yüksek teknoloji ürünü olan WVF frekans kontrollü, kademesiz hızlı,
tam otomatik kat ve kabin kapılı, simplex, dublex, triplex kumanda sistemli, şahıs, tahrikli ya da
makina dairesiz asansörlere ait malzemelerin montajı ve satış sonrası hizmeti ile müşteri odaklı
faaliyetlerine başlamıştır.
Çatalca Asansör Şirketleri , hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmayı ilke edinmiştir. Sektördeki beklentileri en kısa sürede ve en ekonomik fiyatlarla karşılamayı amaçlamaktadır. Binalarınıza gereken yerli ve ithal asansörlerin tesisleri ile alakalı her türlü mühendislik hizmetini vermektedir. Bünyesinde bulundurduğu bir makine mühendisi, bir elektrik mühendisi ve üç bakım ekibinden oluşan yetkin personeli ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır.
Firmamız, çağdaş ve kaliteli asansör hizmeti vermekte, binanın projesine göre CE MODÜL H – ISO 9001:2000 ve TSE normlarına uygun ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Engelli Asansörleri

 

Engellilerin asansörü kullanmalarında gerekli kolaylıkların
sağlandığı asansörlerdir. Butonyer yerleri tekerlekli sandalyeden
kolay ulaşımı sağlayabilecek şekilde yerleştirilmiştir.
Görme engelliler için butonyerler özel olarak tasarlanmıştır.
Katta seviyelemede hassas ayar vardır.

Hidrolik Asansörler

Hidrolik asansörlerde bir yağ kazanı ve bunun üzerinde hidrolik düzeneği, kumanda panosu ve hidrolik sıvısının içinden geçtiği hortumlar bulunmaktadır. Asansör kuyusu içinde; kabin, varsa karşı ağırlık, silindir piston sistemi, askı tertibatı ve tamponlar bulunmaktadır. Bu asansörlerde aşağı yön hareketi kabinin kendi ağırlığı ile gerçekleşmektedir. Kaldırma işi, hidrolik sıvısını, kabini doğrudan veya dolaylı olarak etkileyen bir kaldırıcıya sevk eden ve elektrikle tahrik edilen bir pompa vasıtasıyla gerçekleşen asansörlerdir. Hidrolik asansörler elektriğin tahrik ettiği pompanın yağı itmesiyle pistonların kabini kaldırması esasına göre çalışır. Hidrolik asansörler genellikle; fabrikalarda, alış-veriş merkezlerinde panaromik olarak kullanılırlar.

Çatalca Asansör Şirketleri Asansör

 

Çatalca Asansör ŞirketleriSalih
00

Leave a Reply

Bu internet sayfası Asansör Firması üyesidir.

Bu Web Sayfa Tasarım Tarafından Yapılmıştır.