Esenyurt Asansör Şirketleri

İstanbul Esenyurt Asansör Şirketleri

Asansör Makina, tarafından 1988 kuruldu. Bostancı Oto Sanayi Sitesi’nde bir atölyede çalışmalarına başladı. 1989 yılında Yakacık’taki kendi binasına taşındı. Esenyurt Asansör Şirketleri Makina’nın ürün yelpazesi asansör kabini,süspansiyonu,asansör kapısı ve asansörle ilgili diğer konstrüksiyon üniteleridir. Üretici firma olma özelliğinin yanında İstanbul Asansör Şirketleri Makina paket asansör satışının öncülüğünü yapmıştır.

Asansör Şirketleri Makina tarafından 1992 yılında asansör kumanda sistemleri alanında faaliyet göstermek üzere Aybey Elektronik kurulmuştur. 1994 asansör makina imalatı yapması amacıyla  kurulmuştur. Esenyurt Asansör Makina 1995 yılından itibaren dünyanın önde gelen asansör markalarının ithalatını yaparak pazarlamaya başladı. Asansör otomatik kapısı ve hidrolik asansör konusunda büyük gelişmeler sağladı. Ülkenin önde gelen asansör otomatik kapı üreticilerinin arasında yerini aldı. 2000 yılında asansör sektöründe faaliyet gösteren ve ana faaliyeti asansör makina üretimi olan Barlas Makina’yı bünyesine almıştır.

Teknik Destek   Ürünlerimiz ile ilgili her türlü sorununuzu elektronik posta yolu ile bize ulaştırabilirsiniz. Gönderdiğiniz e-posta ‘da şirket bilgilerinizi (isim, telefon, ilgili şahıs, e-posta adresi…) vermeyi unutmayınız. Sorununuzu net bir şekilde ifade ettiğiniz taktirde en geç 3 gün içinde size cevap verilecektir.

Elektronik programlanabilir Asansör kumanda tabloları / Elektronik kumanda kartları / Elektronik Kat seçici / Manyetik şalterler / Kabin üstü display sürücüler / Kabin üstü revizyon ve acil durum sistemleri / Faz koruma kartları / Microscan boy fotoselleri / ACVV ve VVVF Hız Kontrol Sistemleri. Türk Asansör sektöründe önemli bir konuma sahip olan Aybey Elektronik 1993 yılında Asansör Şirketleri Şirketler Grubuna bağlı olarak İ. tarafından kuruldu. Asansör kumanda tablosu ve akülü revizyon sistemlerinin imalatıyla faaliyetine başlayan şirket kısa bir süre sonra elektronik kart üretimine başlamıştır. Geliştirmiş olduğu elektronik kat seçici serisi, yeni bir standart oluşturmuştur. 1996 yılında TSE belgesi almaya hak kazanmıştır. 1997’nin ilk aylarında tamamen mikro işlemci kontrollü LC serisini piyasaya süren Esenyurt Asansör Şirketleri Elektronik kalite ve teknolojik gelişmeye verdiği önemle genç bir firma olmasına rağmen asansör sektöründe söz sahibi bir şirket konumuna gelmiştir. Üretimin yanı sıra asansör sektörünün ihtiyaç duyduğu diğer ürünlerin pazarlama organizasyonunu da yürüten  Türkiye temsilcisidir.

1993’de Kartal’da kurulan asansör makinaları üretimi yapmaktadır. 320 kg.’den başlayarak 2500 kg.’lik yük asansörü makinasına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tüm ürünleri TSEK Kalite Uygunluk Belgesi’ne sahip olup sessiz ve titreşimsiz çalışır. Halen 1000 metrekare kapalı alana yayılan tesislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Asansör makinelerimiz TSEK kalite uygunluk belgesine sahip olup, sessiz ve titreşimsiz çalışmaktadır. Sistemdeki sonsuz vida alaşımlı sementasyon çeliğinden üretilmekte olup bilahare sertleştirme ve taşlama işlemlerinden geçirilmektedir.

 

 

 

Esenyurt Asansör ŞirketleriSalih
00

Leave a Reply

Bu internet sayfası Asansör Firması üyesidir.

Bu Web Sayfa Tasarım Tarafından Yapılmıştır.