Etimesgut Asansör Şirketleri

Ankara Etimesgut Asansör Şirketleri

Etimesgut Asansör 1976 dan bugüne en üst seviyedeki müşteri beklentilerine cevap verebilecek görsel zenginliği fazla fonksiyonel ve farklı asansörlerin üretimi için çalışmaktadır.

Şirketimiz günümüzde her kapasitede, hız ve özellikte şahıs/yük/servis/oto/hasta ve panoromik tip elektrikli, hidrolik tahrikli ve makina dairesiz asansörlerin üretimini yapmakta olup, geniş teknik kadrosu ile ISO 9001:2008-CE direktiflerine göre imalat, yerinde montaj ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran şirketimiz bu amaçla sürekli yeni atılımlar yaparak, müşterilerine taahhüt ettiği kaliteyi ve ekonomik çözümleri sunabilmek için birçok ürünüde kendi fabrikasında imal etmektedir. Başından beri sizin farklı olduğunuzu, farklılık aradığınızı biliyoruz. Esasen bizimde farkımız farklı müşteri ve taleplerinin farklı ürünleri çağrıştırdığına olan inancımız nedeniyle hayal gücümüzü ve imkanlarımızı her zaman asansörde kullanımı daha keyifli kılmak için kullanıyor olmamızdır.

Sunumunu yaptığımız yenilenmiş Asansör kataloğunu sizin beklentilerinize uygun ürünlerle buluşturabileceğimizi düşünüyoruz. Bizce başarımızın ölçüsü sizin sonuçtan memnuniyetinizdir. Gelecekte değişen beklentilerinizin kesiştiği yolda yine biz olmak istiyoruz. Çünkü biz aslında sizin işinizi yapıyoruz. Bu yüzden hep buradayız.

Asansör ile ilgili faaliyetlerimizi;”Kalite,müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim” prensibi doğrultusunda planlamak,yönetmek,değerlendirmek, ulusal ve uluslar arası standartlara ve direktiflere göre gerçekleştirmek,sektörde sürekli rekabet ortamı yaratmak,kalite yönetim sistemi etkinliğini sürekli iyileştirmek.

Etimesgut Asansör ŞirketleriSalih
00

Leave a Reply

Bu internet sayfası Asansör Firması üyesidir.

Bu Web Sayfa Tasarım Tarafından Yapılmıştır.