Kazan Asansör Şirketleri

Gelenek yaratmak zor ve zaman alan bir yoldur. Ankara Kazan Asansör, 30 yıllık kalite geleneğini, sizlere en iyiyi sunarak gösteriyor. Bu yüzden ‘Ankara Kazan Asansör Şirketleri’ imzası firmanızın prestijidir.

Ankara Kazan Asansör, iş hayatında kalite unsurunu ön plana çıkarabilmek amacı ile yaptığımız çalışmalar ISO 9001 kalite yönetim sistemi eksenine oturtulmuş ve AB Teknik Mevzuatı 95/16/AT sayılı asansör direktifi (Modül H) uyarınca kalite güvenlik sistemi tasdik edilmiştir.

En düşük kapasiteden, en yüksek kapasiteye kadar tek hızlı, çift hızlı, kademesiz hız kontrollü, yarı otomatik, tam otomatik, yük, insan ve hasta asansörleri, hidrolik asansörler, makine dairesiz asansörler, panoramik asansörler, yürüyen merdiven ve yürüyen band Ankar aKazan Asansör tarafından imal edilmektedir.

Asansörlerimizde kullanıcıların rahatı ve güvenliği en ince ayrıntısına kadar düşünülüp projelendirilmiştir. Gerek kalitesi ve estetiği ile bugün birçok prestijli tesiste çalışan asansörlerimiz tercih edilen ve aranılan marka olmuştur. Asansörlerin montajı yapıldıktan sonra bakımı düzenli olarak bakım ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Arıza anında da en kısa sürede müdahale edilmektedir. Kazan Asansör çizgisinden taviz vermeden, 30 kişilik uzman kadrosu ve teknik ekipmanlarla, yenilikleri takip eden değil, yenilik üreten firma olma özelliğini sürdürmüştür.

Kazan Asansör ŞirketleriSalih
00

Leave a Reply

Bu internet sayfası Asansör Firması üyesidir.

Bu Web Sayfa Tasarım Tarafından Yapılmıştır.